Hem teşhisleri hem de insanlarla olan iletişiminde çok başarılı bulduğum ve tavsiye edilebilecek bir doktor olarak gördüğüm Tuba Hanım’dan çok memnunum. Gereksiz hiçbir işlemi size uygulamaz, o yüzden kendisine çok güveniyorum. Ciltle ilgili bir sürü uygulama yaptı bana; yüzde yara sorunları, dolgular, botokslar.. Hepsi için kendisini tercih ederim ve takibinden de çok memnunum. Dolguları güzel olsun diye yapar. Yapay görüntüyü kendisi de sevmiyor, o yüzden doğal görüntüyü yakalar ve bu sayede yaptığı işlem belli bile olmaz.

YORUM 1T... ...

Kendisinden hem insan olarak hem de doktor olarak çok memnunum. Uygulamalarını da başarılı buluyor, bu yüzden de yıllardır Tuba Hanım’ı tercih ediyorum. Uygulamaları da oldukça isabetli bir uzman, ayrıca benim için de insan olarak çok kıymetli biri. Botoks yaptırdım kendisine, farklı uygulamalar da yaptırdım ve memnun kaldım. En son PRP işlemi uyguladı ve bundan da çok memnun kaldım. Yüzümü değiştirmeden doğal halimle başarılı uygulamalar sağladı. Her doktor belki de bu işlemi böyle sergileyemez ama ben kendisini bu açıdan çok başarılı buluyorum.

YORUM 2B... ...

Tuba Hanım’ın adını iyi bir hekim olduğuna dair daha önce çok duymuştum ama bu kadar inanarak gitmemiştim. Gitmek için gittiğim randevularıma şimdi memnun kaldığım için 4 yıla aşkındır her türlü işlem için kendisini tercih ederek devam ediyorum. Kendisinin işlemlerinden ve tıbbi müdahalelerinden de oldukça memnunum. Bu anlamda gerçekten çok iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum. Leke ve botoks tedavileri için görüştüm ben Tuba Hanım’la ve aldığım sonuçlardan da inanılmaz derecede memnun kaldım. Kendisinin oldukça güvenilir ve deneyimli bir uzman olmasının yanı sıra, titiz bir çalışma şekline sahip olması da ayrıca güzel özelliklerinden bir tanesi.

YORUM 3C... ...